Drodzy czytelnicy. Nazwa bloga wilawianki.pl po prawie dwóch latach istnienia … przejdzie do historii. W życiu jak i na łamach strony, którą prowadzę zachodzą dość intensywne zmiany. Stara forma bloga musi ustąpić tej nowszej. Czy oznacza to koniec blogowania ? Absolutnie nie! Można śmiało powiedzieć, że blog wkracza na nową ścieżkę. Trudno obejść się bez nuty sentymentu co do starej nazwy – zawsze będzie tą pierwszą od której zaczął się ważny etap w moim  życiu. Mogę o sobie śmiało napisać, że jestem osobą która bloguje – dlatego, że jest to jej pasją. Nigdy nie zastanawiałam się czy moja stronę będzie ktokolwiek czytał oprócz mnie i najbliższych. Stało się zupełnie z zaskoczenia – pojawili się czytelnicy. Nasze grono się powiększa. Tematy związane z blogiem od zawsze były bliskie mojemu życiu na kilka lat splotły się tworząc treści, które czytacie. Nie jest i nigdy nie było łatwo.Trochę wyrzeczeń, sporo pracy o której na samym początku nie miałam pojęcia jak wygląda tak naprawdę. Mam nadzieję, ze kiedyś napiszę o tym więcej. Mimo, że zawsze czułam, że za mało dodaję treści dodaję to wiedziałam, że warto. Nie patrząc jaki będzie odbiór tego co zamieszczam. Dziś kiedy zaglądam do archiwum to bardzo często usmiecham się ale to może tylko świadczyć o autentyczności osoby która pisze.hhhhhhhhhhhhhhhhhh

Czy zmieni się tematyka bloga ? Nie w dalszym ciągu będę opowiadać o życiu w otoczeniu ładnych przedmiotów. O zmianach jakie możemy dokonać w swoim otoczeniu krok po kroku przy użyciu ogólnodostępnych materiałów. Ponadto wciąż będzie można zaczerpnąć garść inspiracji zwiążanych z mieszkaniem, życiem oraz naszym otoczeniem. Mówiąc prościej wiążę się na dłużej z tematem dom, diy (do it yourself ) oraz zielonymi inspiracjami. Od czasu do czasu otrzymacie trochę prywaty w postaci wpisów zwiążanych z naszym życiem. Nie zabraknie zdjęć i zestawień naszych ulubionych domowych przedmiotów, pomysłowo zaaranżowanych wnętrz. Wciąż będzie kreatywnie i dużą dawką pozytywnego przesłania. Coś nowego ? Zerkajcie na bieżąco, śledźcie nowe wpisy zagladajce na instagrama – tam zobaczycie blog od przysłowiowej kuchni.

wpis1

Dlaczego blog zmienia nazwę ? Nazwa wilawianki jest długa i nie do końca zrozumiała dla osób stykających  się z blogiem. Czy stanie się tak pod ich wpływem ? Zmiana nazwy to tylko i wyłącznie mój pomysł, który kiełkował od dłuższego czasu. Poszukiwania nowej prostszej i nowocześniejszej nazwy trwały całkiem sporo bo kilka miesięcy. Nie jest to łatwe zajęcie – nie odbyło się długich rozmów, dzięki temu poczułam, że wspierają mnie dobrzy i mądrzy ludzie. Przesyłam Wam dobrą energię i dziękuję. Nie goniłam za nowym, dałam sobie trochę czasu aby znależć i polubić nową nazwę. Teraz jestem do niej w 100 % przekonana i wierzę, że się wam również spodoba. Nie może być inaczej ! Blog będzie miał nawę  Make White – dużo prostszą i czytelniejszą od poprzedniej.

logo-blog

 

Co się stanie ze starą nazwą? Będzie wciąż dostępna ale tylko przez określony czas. Po jego upłynięciu będziemy się spotykać tylko pod adresem WHITEMAKE.PL. Wierzę, że nowa nazwa będzie bardziej czytelna. Zmianie ulegnie nazwa na profilu facebook, instagram, twitter.Podobna sytuacja na przestrzeni lat stała się na wielu blogach. Ponadto inspiracją były niezastąpione porady Urszuli Phelep na jej blogu dotyczącym blogowania, który staram się regularnie czytać.

Co stanie się z archiwalnymi wpisami ? W większości będzie je można odnaleźć i przeczytać oraz skorzystać z publikowanych treści. Podsumowując najważniejszą zmiana to nowa nazwa – wcześniejsza wilawianki.pl zostanie zastąpiona nową whitemake.pl. Myślę, że to bardzo pozytywna wiadomość. Mam nadzieję, że cieszycie się tak jak ja. WhiteMake to nowa odsłona Wilawianki. Ślę moc pozytywnej energii i liczę na moich czytelników. Razem tworzymy to miejsce !

Kochani mam dla was konkurs w którym do wygrania będzie nowy 3 częściowy kreatywny zestaw . Aby wziąść udział w konkursie należy polubić facebookowy White Make oraz instagramowy oraz odpowiedzieć w formie komentarza pod postem na pytanie.

Co was najbardziej inspiruje w codziennym życiu ?  Zwycięski komentarz ogłoszę i zacytuję pod tym postem w dniu 21 listopada. Zapraszam do udziału w konkursie – do zwycięskiego uczestnika wyślę nagrodę tuż po zakończeniu konkursu. Powodzenia !

konkurs

Ogłoszenie wyników 21.11. 2016. Nagrodę w konkursie otrzymuje Monika Qulikowska i jej odpowiedź na pytanie: Co nas inspiruje w życiu codziennym?

„Moją inspiracją są moje dzieci :). Oglądam ich książeczki, kolorowe zabawki i ubrania i myslę, że za mało mamy kolorów i wzorów w naszym kraju. Szcególnie zimą wszyscy wygladają tak samo zazwyczaj szaro – czarno. Od dzieci powiiniśmy się uczyć zabawy kolorami „.

Dziękuję za odpowiedź – proszę o adres do wysłania nagrody : adrianalewicka@wp.pl

6 thoughts on “ZMIANA NAZWY BLOGA/KONKURS

  1. W codziennym życiu najbardziej inspiruje mnie kuchnia i przyrządzanie nowych dań. Lubię gotować dla swojej rodziny i dzielić się swoimi własnymi pomysłami na ciekawie przyrządzone posiłki. Instryguje mnie połączenie różnych smaków z pozoru nie do zjedzenia 🙂 Serwowanie i przygotowanie takich nowinek to dla mnie prawdziwa inspiracja.

  2. Inspirujące jest wszystko co mnie otacza :). Przyroda, książki, blogi (w tym oczywiście Twój :), osoby mi bliskie i nieznajomi, moje dzieci. Dzieci w szczególności uwielbiam obserwować. Uwielbiam ich inną perspektywę, kreatywność. Nie przestają mnie zaskakiwać swoim podejściem, spontanicznością … Nie mogłabym też zapomnieć o Pinterest, który wielbię :).

  3. Najbardziej inspirują mnie podróże. Gdziekolwiek się znajdę obserwuję, robię zdjęcia i chłonę nowe doświadczenia. W domu wywołuję zdjęcia i wkładam do albumów później opisuję i dodaję chmurki z opisami 🙂

  4. Moją inspiracją są moje dzieci :). Oglądam ich książeczki, kolorowe zabawki i ubrania i myslę, że za mało mamy kolorów i wzorów w naszym kraju. Szcególnie zimą wszyscy wygladają tak samo zazwyczaj szaro – czarno. Od dzieci powiiniśmy się uczyć zabawy kolorami.

  5. Mnie od pewnego czasu inspiruje zestawienie koloru białego i czarnego. Nie jest to bardzo oryginalne ale naprawdę lubię je. Większośc moich dekoracji w domu jest carno – biała i świetnie sprawdzają się na prawie każdą okazję.

  6. Jeśli miałabbym wybierać to najbardziej inspirujacy w moim domu jest mój ogródek. Nie mogę doczekać się kiedy będzie zielony a ja będę cieszyć małym ale własnym kawalkiem natury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *