Cześć.

Nazywam się Adriana Dąbrowska. Moje blogowanie to połączenie foto inspiracji i tematyki domu. Od dobrych kilku lat udzielam się na blogu wierząc że estetykę naszego otoczenia tworzymy my sami i możemy to robić we własnym rytmie. Interesuje się zagadnieniami związanymi z zdrowym życiem w zgodzie z naturą.Blogowanie to moja pasja. Jestem właścicielką marki Runo.

Na blogu makewhite.pl (wcześniej wilawianki.pl) znajdziesz również garść inspiracji na temat domu, projektów, które możesz wykonać sam krok po kroku oraz sporą dawkę zielonych foto inspiracji.To miejsce spotkań z rzeczami ładnymi i przydatnymi. Poczuj się tu jak w domu. Nasz świat tworzą przedmioty i historie z nim związane. Blog jest miejscem który ma przekonać czytelnika do pozytywnej przemiany – krok po kroku ale takiej, która odbywa się z poszanowaniem naszego otoczenia.

WSPÓŁPRACA:

Blog jest otwarty na współpracę – znajdziesz tu dużą dawkę kreatywności. Możemy skutecznie zareklamować twoją markę i trafić z ciekawą treścią do czytelnika. Współpracowałam z firmami min. z branży dom, dekoracje. Jeśli chcesz podjąć współpracę – zapraszam do kontaktu: adr.dabrowska@gmail.com