KALENDARZ #STYCZEŃ 2017 nowa edycja !

Dzień dobry styczeń – tak chyba najlepiej zatytuować pierwszy wpis w nowym 2017 roku. Myślę, że będzie to wyjątkowy rok – tak jak każdy poprzedni z tą małą różnicą, że jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia. Dla mnie będzie to na pewno rok wyzwań i wyjątkowych wydarzeń. Dość popularne sformułowanie ” wychodzenia ze strefy komfortu ” nabiera nowego wymiaru. Mam nadzieję, że uda się spełnić swoje małe i duże plany, zamierzenia i przedsiewzięcia. Nie zawsze mamy odwagę stanąć oko w oku z naszymi zamierzeniami – początek roku to dobry moment aby nabrać  duży łyk pozytywnego nastawienia. Chciałabym niedługo przedstawić wam swoje nowe miejsce w którym będzie można mnie znaleźć, które na razie testuję i tworzę. To naprawdę duże wyzwanie i czas zabrać się za jego realizację. Na pierwsze efekty trzeba będzie jeszcze trochę poczekać – oby nie za długo. Trzymajcie kciuki aby sprawy poszły zgodnie z planem:) a ja mogła zaprezentować szerzej efekty swojej pracy.

kalendarz-darmowy-styczen-blog1

kalendarz-darmowy-styczen-blog2

kalendarz-styczen

 

Dla bloga oznacza to kontynuację wpisów oraz własny rytm SLOW. Każdy nowy miesiąc razem z blogiem utwierdza mnie w przekonaniu o potrzebie przemyślanych wpisów, potrzebnych, wartościowych treści. Takich z pożytkiem dla was i mnie zresztą również.

Poprzedni rok to czas wnikliwych obserwacji również innych blogów i najważniejsze spotrzeżenie to odwieczny problem powielania treści w dość dosłowny sposób. Kopiowanie a nie tworzenie właśnych treści, wpisów i zdjęć to prosta i łatwa droga do nikąd. Niestety w internecie to dość powszechne praktyki. Nie lubię tego ale coż taki mamy klimat.

Żeby nie było zbyt poważnie chciałabym przesłać serdecznie dzięki za liczne odwiedziny, komentarze. Jestem bardzo zaskoczona stytystykami i myślę, że mój  bez tony brokatu, sensacji, prywatnych zdjęć i biznesplanu to naprawdę przyjemne miejsce. Cieszę się, że mam chwilę aby spędzić ją tylko z osobami tu zaglądającymi. Czy w najbliższym czasie ujrzymy tu pikantne konkrowersyjne treści prosto z kart pamiętnika ? Nabliższy rok to czas przydatnych treści i szukania własnego rytmu życia. Taki który pomoże odpowiedzieć na kilka istotnych pytań związanych z codzienością, domem. Trzymajcie kciuki aby na wszystko starczyło czasu a Makewhite pozostała w niezmienionej formie.

kalendarz-blog-styczen3

kalendarz-blog-styczen4

Pierwszy tegoroczny wpis przygotowałam z myślą o kontynuacji kalendarza do pobrania i wydrukowania. Zeszłoroczna seria bardzo pozytywnie mnie zakoczyła comiesięczny kalendarz pobrało bardzo dużo odwiedzających. Nie pozostało mi nic innego jak chwycić za myszkę i stworzyć nową serię.

Tegoroczny motyw przewodni to rośliny doniczkowe. Będzie trochę sukulentów paproci i innego domowego ziela :). Jako typowy przedstwiciel zbieraczy roślin w moim mieszkaniu nie mogło zabraknąć Monstery. Znalazła się również na karcie styczniowego kalendarza. Nie wiem jak wam ale mi wyjatkowo pomysł przypadł do gustu – po wydrukowaniu mamy bardzo dekoracyjny kalendarz w formie plakatu z możliwością zapisania krótkich notatek.Możecie go znaleźć klikając pod zdjęciem :

monstera-tablica

KALENDARZ A4 KOLOROWY             KALENDARZ A4 CZARNO – BIAŁY

Dajcie znać jak się wam podoba nowa odsłona. Jesli spodobał ci się wpis kazdy kciuk w górę mile widziany – moze zrobić to na  fejsbuku. Na koniec moc noworocznej, pozytywnej energii ! Trzymam oba kciuki za noworoczne postanowienia i plany bądź też pomyślny, nowy 2017 rok.

3 thoughts on “KALENDARZ #STYCZEŃ 2017 nowa edycja !

  1. Ale fajny własnie sobie wydrukowałam i mam najładniejszą ściankę w pracy 🙂 A monsterę oczywiście mam – po zimie trochę nadwyrężona. Postawiłam ją w miejsce gdzie może spokojnie poczekać do wiosny.

    1. Też mam taką ściankę z kalendarzem u siebie. W ogóle wszystkie ścianki są super ze zdjeciami, wycinkami, plakatami – uwielbiam :).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *