KALENDARZ SIERPIEŃ /WYDRUKUJ

Mamy pierwsze dni sierpnia. Od zeszłego miesiąca w kategorii do druku można znaleźć kalendarz do samodzielnego pobrania i wydrukowania. Dziś druga odsłona czyli sierpień. Jak się macie podczas drugiego miesiąca wakacji ?

4
kalendarz do druku

Ja należę do tej mniej uprzywilejowanej grupy – ale zaraz … czuję się z  tym o wiele lepiej ! Ograniczenie czasu daje większe możliwości niż jego nadmiar. I tą piękną sentencją staję się samozwańczym Coehlo Wiankiem.

kalendarz do druku

A tak serio nawiązując do tematu- czujecie czasem przytłoczenie wszechobecnymi złotymi myślami ? Ja na każdym kroku – nawet moje  poczucie humoru zostaje wystawione na głęboką próbę gdy czytam te wszystkie mądrości płynące z cytatów tworzonych na potrzeby portali i blogów. Nikogo nie chcę oczywiście urazić – ale odrobina dystansu jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Zapamiętajcie więc u kogo pierwsi przeczytaliście o zjawisku terroryzowania złotymi myślami ( nie mylić z cytatami ! ) :). Nie jestem tu całkiem bez winy – też dołożyłam swoje cegiełki w tzn. bloki z cytatami. Ale obiecuję, że od tej pory nie puszczę w świat ani jednej skopiowanej złotej myśli.

kalendarz do druku

kalendarz do druku

W przyszłości planuję rozszerzyć kategorie do druku umieszczając jeszcze bardziej urozmaicone materiały do własnego wydruku. Tu pytanie co chcielibyście znaleźć w kolejnych wpisach ? Z chęcią przeczytam jakich materiałów konkretnie potrzebujecie i postaram się dopasować tematykę do potrzeb czytelników.

kalendarz do druku

 

Tu znajdziecie do własnoręcznego wydrukowania kalendarz na sierpień – w klimacie morskim – KALENDARZ SIERPIEŃ A4

Myślę, że dobrze pasuje do tematyki z poprzedniego miesiąca. Jak się wam podoba ? Kolejna część – wrześniowa – dokładnie za miesiąc. Zostańcie i pamiętajcie o wydruku na kolejny miesiąc.

kalendarz do druku

Tu mnie znajdziesz :

                                                                               facebook-logo-button_318-84980 pobrane
Untitled-2

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *