KALENDARZ # PAŹDZIERNIK/WYDRUKUJ

Złota polska jesień była w tym roku łaskawa. Wrzesień minął w przyjemnej słonecznej atmosferze wyczekiwania jak długo jeszcze potrwa. Wrzesień to dla mnie wyjątkowy miesiąc. Co roku pierwszego dnia  zaczynam go od obchodzenia urodzin wyjątkowej osoby. Niestety nie udaje mi się stworzyć papierowej konstrukcji z kilogramem konfetti z tej okazji. Szewc bez butów chodzi ? Niekoniecznie – ale jest w tym ziarno prawdy ( w zasadzie duża garść ). A my zwyczajnie cenimy sobie czas i tym razem nie trwonimy go na prawo i lewo. Staramy się upraszczać sobie niektóre sprawy – co daje poczucie jeszcze większej satysfakcji i możliwości odpoczynku. A jak jest u was z celebrowaniem ważnych dni – rzucacie się w wir przygotowań czy szukacie gotowych (nie znaczy gorszych rozwiązań) ?

 

pazdiernik6

pazdziernik5

Wilawianek przygotowała specjalnie na dobre rozpoczęcie października kalendarz do pobrania i wydrukowania. Wszyscy, którzy śledzą moje wpisy wiedzą, że to kolejna odsłona a pozostałe można znaleźć w archiwalnych wpisach z kategorii do druku. W szklanych kubku znajdziemy… oczywiście – herbatę malinową choć łudząco podobną do pewnego trunku na którego wytwarzanie mamy akurat pełnię sezonu:).

kalendarz pazdziernik do druku diy

kalendarz pazdziernik do druku diy

Kolorystyka jest typowo jesienna – wkradła się postać jelonka, który ma ożywić plakat. Kochani rozglądajcie się dookoła siebie – ja swojego dojrzałam późnym wieczorem jak stał i skubał sobie trawę kilka metrów od szosy. Niestety dość szybko zniknął jakby wiedział, że mam go na oku :). Przygotowanie wpisu to była rónież świetna okazja aby całkiem bezkarnie w środku dnia przechadzać się po parku. Atmosfera była naprawdę gorąca moimi towarzyszami stała się grupka przedszkolaków szukająca kasztanów – do stworzenia jesiennych ludków. Październikowy kalendarz  spotkał się z aprobatą – ale i słowami krytyki „(…) Ale jeleń – proszę pani jest bez oka ….(…) Słusznie błąd naprawiony 🙂

kalendarz pazdziernik do druku diy

 

Dajcie znać czy kalendarz się przydał – i macie go już na swoim biurkach stolikach albo ścianach. Podczas oglądania filmiku zrealizowanego przez Handimanię widziałam prosty i świetny pomysł na rysowanie na powłoce np. pleksi markerem ścieralnym. Całość można potem zetrzeć i korzystać po raz kolejny. Filmik możecie obejrzeć na stronie Ikea.

Październikowy kalendarz w formacie A4 możecie pobrać TUTAJ:

PADZIERNIK/KALENDARZ/ POBIERZ/WYDRUKUJ

 

 

We wcześniejszym wpisie znajdziecie fajny zestaw plakatów – ilustracji z motywem jesiennym znajdziecie go klikając tutaj  Jeśli korzystacie z wydruków dodajcie hasztag #wilawiankiblog, dzięki temu możemy na bieżąco oglądać jak wydruki wyglądają w domach osób czytających bloga. Nie ma większej motywacji niż stałe grono osób związanych z blogiem. Motywujmy się nawzajem do pozytywnych zmian ! Spodobał Ci się wpis udostępnij go. Dzięki !

kalendarz pazdziernik do druku diy

 

Co ciekawego może nas zainspirować w tym miesiącu ? Podzielcie się swoimi ulubieńcami i ciekawymi miejscami, które odwiedzacie w internecie.

 

WPISY O PODOBNEJ TEMATYCE ZNAJDZIESZ TUTAJ :

40 # POMYSŁÓW NA TWOJE MIEJSCE DO PRACY

DYSKRETNY UROK WSPOMNIEŃ – RECENZJA FOTOKSIĄŻKI

SIEDZISKO/SKRZYNIA Z NADRUKIEM (OD PROJEKTU DO WYKONANIA )

Tu mnie znajdziesz: facebook-logo-button_318-84980 pobrane

 

4 thoughts on “KALENDARZ # PAŹDZIERNIK/WYDRUKUJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *