KALENDARZ #LISTOPAD/WYDRUKUJ

Lada dzień zmieni się nazwa miejsca w którym właśnie się znajdujecie. Dotychczasowa nazwa makewhite.pl zostanie zamieniona na whitemake.pl. Niebawem ukaże się wpis z podsumowaniem w którym dowiecie się o powodach zmian.

Mimo małej zmiany postanowiłam kontynuować serię z kalendarzem. W końcu miesiące i czas biegną całkiem niezależnie od naszych decyzji i pomysłów. Przyzwyczaiłam się do comiesięcznego publikowania nowej karty – mam ogromną nadzieję, że wy również. To przedostatnia karta przed styczniową odsłoną.

 

tablicaaaaaaaaaaaaaaa

Mam nadzieję, że początek listopada będzie dla was i dla mnie pozytywny. Ślę wam wirtualne pozdrowienia i trzymam kciuki za wszystkie plany jakie będziemy realizować w tym miesiącu. Nie ważne czy to będzie postanowienie na nauczenie się robienia na drutach, gotowania czy nauczenia się zielnika botanicznego na pamięć albo fotografii. Każdej z tych rzeczy z chęcią by się nauczyła ….lub poznała jeszcze lepiej.

bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Historia autentyczna. Po zmianie nazwy na fanpejdżu dostałam pytanie o czytelniczki czy nie będę już poruszać tematów botanicznych i związanych z naturą ? Będę a jak ! Zmieni się tylko nazwa miejsca do którego wciąż będziecie mogli zaglądać w poszukiwaniu tematów związanych z naturą. Kolejne to – czy nie obawiam się nowej nazwy ? Nie wręcz przeciwnie zdążyłam się już z nią oswoić i bardzo się polubić. O całej reszcie przeczytacie niebawem w nowym wpisie tylko na ten temat. Podlinukuję go również pod tym wpisem – chcę aby wszyscy czytelniczy mieli szansę go przeczytać w końcu zmiana nazwy to nie codzienność. Jest też mała niespodzianka, którą dla was przygotowałam – niedługo poznacie szczegóły.

listopad-2

 

Listopadowy kalendarz powstał zainspirowany jesiennym klimatem. Mamy jesienno – haloweenowe dynie, dojrzałe jabłka i latarnię – czyli jesienne klasyki.Jeśli chcecie go pobrać to możecie to zrobić poniżej. Dodatkiem są jesienne etykiety. Możecie użyć ich jako hallowenowe dekoracje lub dodatek do jesiennych dekoracji. Można je również wydrukować na papierze naklejce ( aktualizacja wpisu nastąpi w ciągu 24 h )

Jeśli spodobała się wam listopadowa odsłona oznaczcie wydrukowany kalendarz lub etykiety #makewhite. Dzięki !

KALENDARZ A4 – czyli 21x 29,7 w formacie PDF

KALENDARZ A5 czyli  10 x 15 w formacie PDF

listopad-kalendarz

 

podpis

 

 

 

4 thoughts on “KALENDARZ #LISTOPAD/WYDRUKUJ

  1. Wlasnie myslalam o czyms w tym stylu. Adriana a moze zbierzesz w calosc ten kalendarz i cos w tym stylu w nowym roku ? Wydzedlby fajny zestaw moze niekoniecznie jako odzielne kartki. Moge pomoc w zebraniu calosci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *