KALENDARZ #GRUDZIEŃ/WYDRUKUJ

W tym miesiącu wyjątkowo parę dni wcześniej oddaje w wasze ręce grudniowy kalendarz. Jest to ostatni egzemplarz w 2016 roku. W styczniu spotkamy się z kolejnymi częściami.

Bardzo lubię tę cześć wpisów i napewno będę ją kontunuować. Moje kalendarze zrobiły się taka bardzo małą ale przyjemną tradycją. Niespodziewałam się, że będą cieszyć się sporym powodzeniem wsród osób dwiedzających moją stronę.

swieta6

swieta7

O świętach jak dotąd zaczynałam myśleć i planować conajwyżej na początku grudnia. To właśnie praca przy kalendarzu przypomniała mi o sezonie swiątecznym, który trwa w najlepsze ! Otwarcie przepastnego pudła z dekoracjami swiątecznymi zmotywowało do bardziej instensywnego przygotowania się do tegorocznych Świąt. Co z tego wynikie ? Śledźcie na bieżąco Makewhite :).

swieta1

 

swieta2

Zeszorocznym hitem światecznym okazały się niepozorne lampki diy. Znużona wszechobecnymi cottobalami stworzyłam swoją wersję lampek. Lampki ( led nienagrzewający się ) ozdobiłam piłeczkami pinpongowymi. Nieduże nacięcie w plastiku daje miejce do włożenia małej żarówki. Wyszły bardzo estetyczne lampki z mlecznym swiatem, ktore wprost uwielbiam ! Użyłam je do zdjęć z kalendarzem i sprawdziły się w 100 %. Pogoda nie rozpieszcza, kiedy tworzę wpis za oknem panuje półmrok i pada istopadowy deszcz. Mój zestaw lampek rozświelił zdjęcia dzięki temu mogłam korzystać z tego dziennego wspomaganego lampkami.

swieta3

swieta5

swieta4

Kalendarz powstał jako ilustracja przedstawiające świerki z drobnymi gwiazdkami. Mam nadzieję, że spodoba się wam ta minimalistyczna wersja tak samo jak mi. Kiedy na niego patrzę to tęsknię za prawdziwą wyprawą do lasu :). Jak tylko pogoda będzie trochę bardziej zimowa jadę na zimową wyprawę. Ze świerkami i  snieżynkami, mrozem i ciepłą herbatą. Trochę się rozmarzyłam. Patrząc za okno będzie to dopiero za jakiś czas.

Do wydruku proponuję cztery wersje :

 

A4 kalendarz /grudzień /czarno- biały

A4 kalendarz /grudzień /kolor

10 x 15 kalendarz/ grudzień/ kolor

10 x 15 kalendarz /grudzień/ czarno-biały

swieta8

Do zobaczenia w styczniowej odsłonie kalendarza. Jak widzicie styczniową odsłonę ? Podzielcie się swoimi przemyśleniami  wasza :

logo-blog

 

4 thoughts on “KALENDARZ #GRUDZIEŃ/WYDRUKUJ

    1. Dziekuję za bardzo motywujące słowa. Lampki są bardzo praktyczne, szybko się je wykonuje, polecam do wypróbowania 🙂

  1. bardzo ładny! boję się, że za ładny dla mojej drukarki, która średnio trzyma się kolorów zaproponowanych przez plik, jaki jej wysyłam 😉
    ale może dam jej szansę?!
    serdeczności!

    1. Tak to bywa z drukarkami 🙂 ja się nie przejmuję i finalnie zawsze musi być chociaż mały element zaskoczenia.Chociaż ostanio odwzorowuje kolory bezbłędnie – pogrzebałam trochę w ustawieniach. Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *