KALENDARZ #2018 DO WYDRUKOWANIA

Skrupulatnie przejrzałam dotychczasowe wpisy szukając odpowiedzi na swoje pytanie – jak zacząć nową serię kalendarzową. Odpowiedź znalazłam nie od razu ale po trwającej kilkadziesiąt dni przerwie. Rozwiązanie było dość proste – kalendarz na 2018 rok musiał powstać w bardziej opracowanej formie. Okazją do jego stworzenia była Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – postanowiłam dołożyć swoją małą cegiełkę a raczej kilka solidnych cegieł. Kalendarz poszedł do druku – i tuż po Nowym Roku dostałam go w swoje ręce. Wylicytowane kalendarze trafiły do rąk tych wszystkich którzy postanowili wspomóc orkiestrę. I to był zdecydowanie bardzo dobry początek roku. Mimo, iż dopiero teraz udało mi się wrócić na stronę Make White to myślę, że bonusowy kalendarz przyda się wszystkim tu zaglądającym.

Cyfrową wersje postanowiłam zamieścić na blogu. Jako mały prezent dla wszystkich którzy zaglądają i klikają w to miejsce. Za darmo do pobrania i wydrukowania w zaciszu domowym. Nowa wersja jest czarno – biała z zaznaczonymi na czerwono dniami świątecznymi. W formacie A4 i aby osiągnąć najlepszy efekt na domowej drukarce należy go wydrukować w takim właśnie formacie.

Plik w formacie A4 możecie znaleźć w linku w formacie pdf 

Motyw szyszki długo nie dawał mi spokoju aż postanowiłam zrobić właśnie z nim kalendarz. Wyszło minimalistycznie – czyli dokładnie tak jak zakładałam na początku jego powstawania. Oprawiony w ramki prezentuje się całkiem elegancko :).Przyznam się, że ze sporą radością zamieszczam ten wpis – w końcu minęło trochę czasu od publikowania moich poprzednich kalendarzy. Bardzo przydatny przy jego publikacji w social media np. instagramie byłoby dodanie hasztagu #makewhiteblog. U mnie dobrze do oprawy dobrze sprawdziła się duża rama w kolorze złota. Dobrze współgra kolorystycznie z czarno – białym wydrukiem. W takim razie bierzemy się do drukowania. Jeśli masz możliwość wybrania w opcjach druku najwyższej jakości – zapewni to lepszy wygląd dla naszego wydruku.

Jeśli potrzebujesz większego kalendarza  w rozmiarze 60 x 50 wydrukowanego na papierze plakatowym  to możesz go dostać w sklepie Runo udając się w to miejsce. Wciąż możesz wspomóc działanie WOŚP która działa przez cały rok i dołożyć swoją cegiełkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *