OPAKOWANIE NA PREZENTY DIY

Bardzo lubię własnoręcznie pakować prezenty. Mimo, że za kilka chwil podczas świątecznych spotkań i rozdań prezentów nasza praca przechodzi szybko na drugi plan. Mimo to pakowanie i ozdabanie to prawdziwa przyjemność. W tym roku użyłam trochę recyklingowych materiałów, sporo jutowego naturalnego sznurka splecionego w warkocz. Papier offsetowy jest ogólnodostępny nie powinniście mieć problemów z jego zakupem. Małe rózgi to element dekoracyjny do zdjęć.
TAPETA GRUDZIEN2

JAKICH MATERIAŁÓW UŻYŁAM ?

– brązowy papier wymiar 100x140cm (z zapasem)

– sznurek brązowy szpulka (z dużym zapasem)

– czerwony brystol 30×40 cm

– klej typu ” kropelka ” z pędzelkiem

– wydruk literek do inicjałów i cyfr

– drewniana okrągła zawieszka średnica ok 5 cm

– ozdobna taśma z motywem świątecznym

– rózga 🙂 – recykling 🙂

banerblog3


prezenty 1        Sznurek, którym owijamy pakunki został spleciony w warkocz „na trzy” oraz zwinięty w ślimak ( końcówkę sklejamy klejem ).

prezenty2         Sznurek w podobny sposób został zapleciony i zwinięty jak w pierwszej pracy – miejsce łączenia zakleiłam taśmą ozdobną.

prezenty3

Proporczyk z trójkątów został przyklejony do sznurka –  powstała girlanda  ozdobiona taśmą. Zawieszka została doczepiona przy pomocy sznurka – naklejone zostały inicjały. Na pasku brystolu – przykleiłam cyfry całość przymocowana do papieru na pomocą kleju z pędzelkiem. Jak się wam podobają moje eko opakowania na prezenty ? Wasza

make white logo

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *